שירותי תיקון, תחזוקת מחשבים ורשתות

מ.ד.ע

הלקוחות שלנו

לקוחותינו נהנים ממגון השירותים שמספקת מ.ד.ע טכנולוגיות בהתאם לסוג הלקוח וצורכי המחשוב שלו.

מדיסקאן מערכות בע"מ

חברת מדיסקאן עוסקת בייבוא של ציוד מגוון לפתרונות העברה לאנשים עם מוגבלויות בניידות ומתמחה בהתאמה מיטבית של הציוד לצרכיו של הלקוח המוסדי או הפרטי. לחברה מגוון רחב של מנופים ניידים, מנופי תיקרה, מנופים להפעלה עצמית ומנופי בריכה, וכן מגוון רחב של מנשאים: מנשאי שירותים, מנשאי רחצה ומנשאים לקטועי רגליים.

מ.ד.ע מספקת לחברת מדיסקאן כיסוי מלא של כל שירותי המחשוב: הקמת רשת תקשורת, התקנת תחנות עבודה, ציוד היקפי, הטמעת תוכנות, תמיכה טכנית וניהול אתר תדמית.

מנשם בע"מ

חחברת מנשם מספקת ציוד ומכשור הנשמ ובקרה מתקדמים בבית החולים ותומכת בו ובמשפחתו באמצעות צוותים רפואיים, סעודיים, טכניים ולוגיסטיים מיומנים הזמינים 24 שעות.

מ.ד.ע מספקת לחברת מנשם כיסוי מלא של כל שירותי המחשוב: הקמת רשת תקשורת, התקנת תחנות עבודה, ציוד היקפי, הטמעת תוכנות, תמיכה טכנית וניהול אתר תדמית.

"טוהר" - הרחקת יונים והדברת מזיקים

חברת ברקת מתמחה בהדברת מזיקים ובמתן פתרונות להרחקת יונים העומדים בסטנדרטים המקובלים באירופה ובארה"ב. החברה עוסקת בהתקנה של מוצרים ייעודיים להרחקת יונים, לרבות רשת יונים מקצועית עשויה חוטי פוליטילן שזור עם תוסף הגנה ל - U.V. הרשת אוטמת כל פתח ומונעת כניסת יונים ושאר בעלי כנף לאיזור המוגן. לחברה אמצעים המתאימים להרחקת יונים מאדני חלונות, מעקות מרפסת, קצוות גגות, צינורות צרים, מרזבים, ארגזי רוח וכדומה. בחברת "טוהר" משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה. מספקים ייעוץ ושירות אישי אמין ומקצועי תוך הקפדה על מתן פתרונות התואמים לאופי המטרד והמבנה ופגיעה מינימלית בחזות המבנה.

מ.ד.ע מספקת לחברת "טוהר" - הרחקת יונים והדברה, כיסוי מלא של כל שירותי המחשוב: התקנת תחנות עבודה, ציוד היקפי, הטמעת תוכנות, תמיכה טכנית וניהול אתר תדמית.

Pluto Studios

אולפני פלוטו הינם קופלקס של אולפני הקלטות מהטובים בארץ ואף בעולם, ובית ספר לסאונד. בפלוטו יש את הציוד הטוב ביותר שנחת בארץ מעולם. מהפסנתר ועד הקונסולה. מהעץ שבקירות ועד למיקרופונים. מהשטיחים ועד העורות של התופים.

מ.ד.ע סיפקה את כל שירותי התשתית לצורך הקמת רשת התקשורת המורכבת שבאולפנים וסיפקה את כל תחנות הקצה והציוד ההיקפי לצורך הקמת בית הספר לסאונד.

חתן כלה - קטלוג החתונות של ישראל

חברת "חתן כלה" נוסדה בשנת 1995. החברה מוציאה לאור על בסיס שנתי את קטלוג החתונות והאירועים, המאגד בתוכו מידע נרחב ומגוון בכל הקשור לתחום האירועים והחתונות וכל נותני השרות הנדרשים לכך. החל משמלות כלה וערב, בגדי חתן, אולמות וגני אירועים, קייטרינג, צילום, מוסיקה ועוד.

מ.ד.ע מספקת לחברת "חתן כלה" שירותי תמיכה טכנית ואספקה של תחנות עבודה וציוד היקפי.

D.O.G - Integrated Security Systems

D.O.G - Integrated Security Systems הינה חברה המספקת שירותי אבטחה באמצעות ...

מ.ד.ע מספקת לחברת D.O.G שירותי תמיכה טכנית ואספקה והתקנה של שרתים ייחודים תחנות עבודה, ציוד היקפי והטמעת תוכנות ייחודיות.

משרד עורכי דין "רבי משה"

משרד עורכי הדין משה רבי הינו מן המשרדים המובילים בתחום התעבורה ובעל ותק של 20 שנה בתחום. המשרד מייצג נאשמים בכל סוגי העבירות, וכן נהגים שרישיונם נשלל ע"י המכון הרפואי.

מ.ד.ע מספקת למשרד זה שירותי תמיכה טכנית ואספקה והתקנה של תחנות עבודה, ציוד היקפי והטמעת תוכנות ייחודיות המותאמות למשרד עריכת דין דין.

מנשה ונעמה וחניש - משרד עו"ד

ייעוץ משפטי - יועצים משפטיים, בעלי מקצוע, חברות ייעוץ משפטי, עורכי דין, עסקים

מ.ד.ע מספקת למשרד זה שירותי תמיכה טכנית ואספקה והתקנה של תחנות עבודה, ציוד היקפי והטמעת תוכנות ייחודיות המותאמות למשרד עריכת דין דין.