שירותי תיקון, תחזוקת מחשבים ורשתות

מ.ד.ע

השירותים שלנו

התקנה והטמעת שרתים

מ.ד.ע פתרונות טכנולוגיים, מציגה פתרונות מלאים של החברות המובילות בחו"ל וממיטב הספקים בארץ. אנו מספקים מגוון שרתים מבית IBM ,HP ו -DELL. בחרנו לעבוד עם מותגים מובילים אלה בלבד על מנת לתת את השירות הטוב ביותר והפתרון האמין ביותר עבור לקוחותינו. כחלק מהשירות אנו נותנים איפיון ראשוני ובהמשך תחזוקה שוטפת. בנוסף, אנו נותנים ייעוץ וליווי בנושאים הבאים: בחירה והתאמת חומרה, תכנון קיבולת, התקנת מערכות הפעלה, כוונון והגדרות, תחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת.

רשתות תקשורת

מ.ד.ע מספקת ללקוחותיה מערך כולל של פתרונות לרשתות ה- LAN וה- WAN קוויות ואלחוטיות, הנדרשים לאספקת שירותי Data Voice ו- Video, תוך שימוש במגוון סוגי טכנולוגיות חדישות ממיטב היצרנים המובילים בעולם. למ.ד.ע נסיון רב באפיון, תכנון ויישום פתרונות רשת ותקשורת אינטגרטיביים המותאמים לדרישת הלקוח וצרכיו. אנו עושים את כל הנדרש מתכנון והקמת התשתית הפאסיבית ועד להפעלה סופית של המערכת.

תכנון, עיצוב ובניית אתרים

בתהליך עיצוב אתר אנו עושים שימוש באלמנטים מגוונים. קו העיצוב המנחה אותנו הוא עיצוב מקורי, ייחודי, חדשני ומותאם אישית. בניית אתרי אינטרנט נתמכים על ידי דפדפנים פופולאריים כדוגמת: Chrome ו-Firefox, מטרתנו היא לבנות אתרים נוחים ונגישים לגולשים בו . קוד המקור של אתר שנבנה אצלנו, עומד בסטנדרט תקן אינטרנט בינלאומי W3C - עובדה זו הופכת את האתר לנגיש יותר בעבור רובוטי סריקה של מנועי חיפוש.

ציוד היקפי

ציוד היקפי ואחסון בנוסף למכירת מחשבים נייחים וניידים, מספקים גם פתרונות אחסון מגוונים וציוד היקפי למערכות מחשב: כוננים קשיחים חיצוניים, כרטיסי זכרון, מקלדות, עכברים, תקשורת אלחוטית, מסכים, מדפסות, סורקים, נגני מוסיקה, כרטיסי רשת, ספקים, כבלים ומטענים לטלפונים סלולריים ועוד.

אולפני סאונד וגרפיקה

למ.ד.ע נסיון רב שנים בתמיכה וליווי של הקמת אולפני סאונד וגרפיקה. הציוד התשתיתי והמחשובי בעסקים מהסוג הזה הוא ייחודי, ודורש מיומנות והבנה הן בסוג הציוד והתשתית והן בהנחת התשתיות ומיקום הציוד כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

תמיכה ושירותי מעבדה

מ.ד.ע מספקת תמיכה ושירות לכל סוגי המחשבים נייחים וניידים, בבית העסק או בבית הלקוח. במעבדה של מ.ד.ע מידע מפורט לגבי כל פריטי הציוד הנמסרים במסגרת מכירה או תמיכה ללקוחות לרבות מפרט טכני מדויק של המכשיר. נתונים אלה מאפשרים מענה מיידי ומקצועי בהתאם לסוג החומרה ואופי התקלה. לעתים מסופק השירות באמצעות תמיכה טלפונית/ שליטה מרחוק או ע"י טכנאי באתר הלקוח.